Top Stein

Po niekoľkoročných veľmi pozitívnych skúsenostiach s krmivami pre psov vyrábanými za studena extrudáciou  značky Nuova  fattoria (podobnou  výrobnou technológiou disponuje francúzska firma Mastery) padlo rozhodnutie použiť práve túto technológiu a ako hlavný zdroj bielkovín proteíny z rýb – či už sardiniek a ďalších bielych rýb, lososa, ančovičiek a ďalších produktov z  oceánov.  Použité suroviny sú vždy v potravinárskej kvalite a čistote, ich kvalita je nespochybniteľná a tu je jediná slabina tohto krmiva – keďže kvalita vždy stojí viac peňazí. Ale verte, vždy sa to majiteľovi psa vráti pri pohľade na psa plného energie, zdravého, s bohatou srsťou a vitálneho do vysokého veku.

      Voľba na výrobu práve tohto krmiva a s týmto zložením  padla z niekoľkých výživových a dietetických aspektov. Technológia výroby a kvalitné zdroje surovín priam ponúkli možnosť vyrobiť mimoriadne krmivo, ktoré sa vyznačuje vysokou chutnosťou, stráviteľnosťou a čo je mimoriadne zaujímavé zvlášť pre majiteľov psov veľkých a gigantických plemien je minimalizácia možného vzniku torzie žalúdka. Mäkšia forma granúl vyhovuje zároveň aj starším psom a psom, ktorí majú problémy s tvrdým druhom potravy.

      Vďaka technológii a spracovaním za nízkych teplôt sa zachováva plná funkčnosť vitamínov a minerálií. Sme presvedčení, že toto krmivo si aj na našom trhu nájde svojich horlivých priaznivcov.

Porovnať výrobok (0)


Top Stein Fish Crunchies Adult Large Breed

Top Stein Fish Crunchies Adult Large Breed

Krmivo pre dospelé psy veľkých a obrovských plemien s rybou Výhody krmiva Topstein Fish Crunchies ..

15.00€

Top Stein Fish Crunchies Light

Top Stein Fish Crunchies Light

Krmivo pre staršie psy a psy so sklonom k nadváhe s rybou Výhody krmiva Topstein Fish Crunchies Pu..

14.00€

Top Stein Fish Crunchies Puppy/Junior

Top Stein Fish Crunchies Puppy/Junior

Krmivo pre šteňatá, juniory a kojacie feny - s rybou  Výhody krmiva Topstein Fish Crunchies ..

15.00€

Zobrazenie 1 až 3 zo 3 (1 stránok)