Milí zákazníci.

    Určite ste sa aj Vy už stretli s povzdychom: Nič už nie je také aké bývalo...  Keď sa nad týmto sloganom zamyslíme, zistíme že je veru z veľkej časti pravdivý. Pokročila doba, technika, poznatky a ani ľudia už nie sú tí, čo bývali, rovnako tak naši  domáci miláčikovia prešli určitým vývojom a či chceme, alebo nie, zmenili sa tak trochu aj oni.  Doba je uponáhľaná, snažíme sa ušetriť čas, námahu, peniaze... Výživa psov prechádza rovnako vývojom, trh zaplavujú krmivá od výmyslu sveta. Temer všetky sú jedinečné, podporujúce zdravie, lacné perfektné, majiteľ psa je doslova denne vystavený všetkým druhom reklamy do tej miery, že stráca zdravý úsudok. Ak by tie krmivá skutočne boli také,  stav psej populácie by smeroval k  zlepšovaniu zdravia, k  skvelej kondícii, k chovateľským a pracovným úspechom. Opak je však pravdou. V nemalej miere je to dané neraz vďaka tým „jedinečným krmivám“. Ako sa v tom však má bežný človek vyznať?

    Dovoľujeme si Vám v tomto smere podať pomocnú ruku. V oblasti výživy pre psov pracujeme už druhé desaťročie. Za ten čas sme získali pomerne dobré vedomosti a aj široký rozhľad po ponúkanej, priemyselne vyrábanej potrave pre psov a mačky. Aj my sme ich majiteľmi  a dovolím si povedať, že zodpovednými majiteľmi. Všetky krmivá, ktoré v našom portfóliu  eshopu  ponúkame, sme si otestovali na vlastných zvieratách a zvieratách našich priateľov. Na prvom mieste bolo a vždy bude zdravie našich miláčikov, kvalita krmív s presnou definíciou  ich zloženia, neraz potravinárska čistota a kvalita, dlhodobá bezpečnosť krmiva a tých kritérií bolo nepomerne viac. Veľa značiek našim sitom neprešlo, hoci sa jedná aj o tie, do ktorých namiesto do kvality boli ušetrené peniaze vložené do ich reklamy.

    Okrem suchého priemyselne vyrábaného krmiva si dovoľujeme ponúknuť aj kvalitnú tzv. mokrú potravu – konzervy od niekoľkých výrobcov, maškrty, ale aj doplnky výživy. Veríme, že postupom času sa aj náš sortiment bude rozrastať podľa Vašich požiadaviek a potrieb Vašich miláčikov. Verte, že vždy budeme mať ale pri výbere ďalšieho sortimentu na pamäti naše kritériá kvality. V prvý deň rovnako ako posledný...

    Vyskúšajte náš sortiment! Nezabudnite, ste to Vy, ktorí preberáte zodpovednosť za výber potravy pre Vášho štvornohého priateľa. On si experimenty s jeho zdravím nezaslúži.